CATAPULT 2013 © Impressum

Nestátní   zdravotnické   zařízení       

VÍTEJTE V CATAPULT BEAUTY  &  LASER CENTRU


ESTETICKÁ DERMATOLOGIE JIHLAVA
CATAPULT BEAUTY CENTRUM

Ošetřující kroky

1. Při první návštěve nutná konzultace s klientkou o postupu ošetření


2.Povrchové čištění ( luxusní čistící pěna, jež kombinuje čištění a tonizaci v jednom kroku,jemně čistí a hydratuje pleť a připraví ji na vstřebání technologie proti stárnutí. Udržuje přirozené pH. Jemné čistící látky jsou šetrné ke všem typům pleti. )


3.Polishing Peel  (srovnatelné účinky s profesionální mikrodermabrazí. Obsahuje dýňové enzymy, které obnovují povch pokožky, zjemňují ji a vyhlazují. Bentonitový jíl pomáhá odstranit odumřelé kožní buňky a toxiny). Nebo čistící a tunizující  revitalizující jílová maska s obsahem mořských botanik vytahuje z pokožky špínu a jiné nečistoty. Obsahuje obzvláště jemné částečky bahna a zanechává pokožku s pocitem svěžesti, obnovenou a zdravě vypadající. Toto jemné bahno absorbuje odumřelé buňky, přebytečnou mastnotu a další nečistoty.  Krásně  vyčistí a zatáhne pory.

Vhodný pro všechny typy pleti.4.Galvanické ošetření - Před-ošetřujícím gelem  ( váže nečistoty; vyhlazuje a uvolňuje póry a umožňuje jim dýchat; rozpouští a zkapalňuje přebytečnou mastnotu na obličeji , uklidní pokožku)


5.Galvanické vyživení - Ošetřujícím gelem  (odstraňuje nečistoty, s nimiž bojovala před-ošetřující fáze, a dodává pleti technologii , která se zaměřuje na základní zdroje stárnutí v epidermis - /enzym , který  poškozuje kolagenová a elastinová vlákna/, a tím uchovává mladý vzhled pleti a minimalizuje stárnoucí vzhled. Podporuje buněčnou energii, oživuje a posiluje unavenou pokožku.


6.Galvanické zapracování Line Corrector  - peptidy kolagenu ( Silou peptidů vyhlazuje vrásky. Toto pokrokové složení obsahuje revoluční pro-kolagenový peptid, který pomáhá redukovat výskyt jemných až hlubokých vrásek kolem úst, očí a na čele). Do 4-6 hodin po aplikaci se  ošetřující část rozzáří .Ideální první 3-5 aplikací  po týdnu . Po té 1x za 3-4 týdny. S tímto komplexním ošetřením se nemusíte bát o vyřešení problému vaší poškozené pokožky.
Celou tuto řadu doporučuji klientkám do domácí pravidelné péče. Učím je aplikovat produkty a pravidelně se o pokožku starat.
ZVÝHODNĚNÉ BALÍČKY  ZA 5 PROCEDUR     -10%


Galvanické lázně - kompletní  ošetření


Akné - ošetření problematické pleti


                                              Laserová fotodinamická akné terapie